Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

Utworzony przez Obywalel Polski C, 11 czerwca 2008 r. o 17:04 Powrót do artykułu
nie wiem czy wiecie ale kierownica w samochodzie Kamy po wypadku byla wksztalcie serca:) ps:tesknimy za toba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego odpisujesz temu smiesznemu czlowiekowi? Zglos jego wypowiedzi do usuniecia, wierz mi zrobia to szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='songo25' date='1.07.2008, 12:26' post='33930'] Wiem ze powinienem wyluzowac ale ten koles mnie rozpier...a,wez poczytaj jego komentarze od poczatku...to jakis niedorozwiniety oszolom,moze rodzice zamkneli go w pokoju i dali tylko internet bo w realnym swiecie jest zagrozeniem dla innych...sam nie wiem jak to wytlumaczyc)))))kamil byl moim dobrym kolega i jak zobaczylem komentarze tego typu to nie moglem sie powstrzymac,kto normalny zyczy smierci drugiemu czlowiekowi????kazdy z nas ma wrgow i przyjaciol,ja nawet swojemu najwiekszemu wrogowi nie zycze smierci----a wiec do kolsia z ktorym pisalem,zastanow sie co piszesz!!!ustawiac to sie bedziesz na apelu w wojsku jezli jeszcze nie byles,a z angielskim to radze nie pisz wiecej bo obrazasz sam siebie durniu.To chyba tyle jesli chodzi o mnie pozdrawiam normalnych ludzi na forum To chyba ciebie matka zamknła w ciemnym pokoju tylo z internetem i nie życze sobie żeby ktos tak kogoś obrażał na tym forum a Kamil też był moim dobrym kolegą a nawet traktowałam go jak starszego brata i nie życze sobie więcej takich komętarzy zrozumiałeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do jego żony nie miejcie sapów bo ona nie jest niczemu winna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba ciebie matka zamknła w ciemnym pokoju tylo z internetem i nie życze sobie żeby ktos tak kogoś obrażał na tym forum a Kamil też był moim dobrym kolegą a nawet traktowałam go jak starszego brata i nie życze sobie więcej takich komętarzy zrozumiałeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A do jego żony nie miejcie sapów bo ona nie jest niczemu winna [/quote] jesli chcesz kogos tutaj poprawiac to zacznij od poczatku, bo mam wrazenie ze nie przeczytalas wszystkich komentarzy. Znajdziesz na tym forum gorsze wypowiedzi. A jesli chodzi o pana, ktory tak bardzo chcial zablyszczec odpisujac na moj komemntarz mogl poprostu napisac, ze nie zgadza sie ze mna, zapewne reszta kolegow nie naskoczylaby na niego i nie byloby znowu gupiej dyskusji. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO MICOL????Nie wiem kim jestes ale skoro stajesz w obronie tego smiecia to nie byles przyjacielem kamila,po pierwsze nie obrazilem Ciebie!!!tylko jego...to zwykly cham i deb***...po drugie co ty masz do mnie?napewno nie znalales go tak jak ja!!wiec nie pier...ol oki???i co ty w szkole podstawowej uczysz???umoralniaj swoich podopiecznych nie mnie oki???ja wiem co pisze a ty???traktowales go jak starszego brata??co ty nie powiesz...smieszne))))a to czego sobie zyczysz lub tez nie malo mnie interesuje...jak widzisz nikt nie staje w obronie tego goscia tylko ty!!!!ja wiem ze mam racje i tyle pare osob na forum mysli tak jak ja,nie bierz tego do siebie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
DO MICOL????Nie wiem kim jestes ale skoro stajesz w obronie tego smiecia to nie byles przyjacielem kamila,po pierwsze nie obrazilem Ciebie!!!tylko jego...to zwykly cham i deb***...po drugie co ty masz do mnie?napewno nie znalales go tak jak ja!!wiec nie pier...ol oki???i co ty w szkole podstawowej uczysz???umoralniaj swoich podopiecznych nie mnie oki???ja wiem co pisze a ty???traktowales go jak starszego brata??co ty nie powiesz...smieszne))))a to czego sobie zyczysz lub tez nie malo mnie interesuje...jak widzisz nikt nie staje w obronie tego goscia tylko ty!!!!ja wiem ze mam racje i tyle pare osob na forum mysli tak jak ja,nie bierz tego do siebie pozdrawiam
Po pierwsze songo25 cos Ci sie pomylilo przeczytaj jeszcze raz co ja napisalam, a co napisala tamta laska, po drugie wcale twoje przeklenstwa nie sa tu potrzebne, a po trzecie na poczatku klocisz sie z gosciem wyzywacie sie od najgorszych po pewnym czasie zjawiasz sie znowu i piszesz, ze to nie jest miejsce na prywatne pogawedki, wiec zastanow sie i nie naskakuj na wszystkich. Nic do Ciebie niemam jak i do pozostalych. Wlaczylam sie w dyskusje bo chcialam ale nie mam zamiaru sie tu z kimkolwiek "bluzgac". Kazdy ma prawo do swojego zdania,ale troszeczke kultury i pochamowania nikomu nie zaszkodzi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiec micol i karina to jedna osoba bujajcie sie))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
A wiec micol i karina to jedna osoba bujajcie sie))))
Sory Songo25 ale Ty chyba jestes lekko ograniczony?? dlatego napisalam Ci zebys przeczytal jeszcze raz komentarze zebys mogl zrozumiec ze ja dalam odpowiedz Karinie na komentarz, ktory w zaden sposob nie popiera tantego goscia a juz tym bardziej nie obraza Ciebie. Jesli tego nie zrozumiesz to sie nie dogadamy. Pozdrawiam i dla Twojej informacji nie jestem ta sama osoba co Karina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He nie jestem ograniczony...)))ale jak tak myslisz to Twoja sprawa...jesli Cie obrazilem to przepraszam...chyba wiem kim jestes ))))pozdrawiam serdecznie)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 napisał:
He nie jestem ograniczony...)))ale jak tak myslisz to Twoja sprawa...jesli Cie obrazilem to przepraszam...chyba wiem kim jestes ))))pozdrawiam serdecznie)))
Nie jestem obrazalska, Ciebie tez nie chcialam obrazic, jak przesadzilam to sory, a jesli wiesz kim jestem to napisz do mnie na NK, bo ja jestem bardzo ciekawa kim Ty jestes?Byc moze sie znamy? pozdrawiam!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co? wezcie sie wymiencie numerami gg i wtedy sobie dyskutujcie bluzgajcie sie i piszcie co wam sie podoba, a nie tutaj?! wg mnie to chyba nie jest miejsce na takie jałowe dyskusje to mu zycia nie wroci! gdzie jest moderator tego forum !! bardzo prosze o jego zamkniecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Karola' date='6.07.2008, 22:21' post='34838'] wiecie co? wezcie sie wymiencie numerami gg i wtedy sobie dyskutujcie bluzgajcie sie i piszcie co wam sie podoba, a nie tutaj?! wg mnie to chyba nie jest miejsce na takie jałowe dyskusje to mu zycia nie wroci! gdzie jest moderator tego forum !! bardzo prosze o jego zamkniecie Pisalas, ze to nie miejsce na klotnie, gdy dwie osoby dochodza do porozumienia wtracasz, ze to nie miejsce na jalowe dyskusje wiec prosze moze napisz cos sensownego zamiast pouczac wszystkich, a jesli tak bardzo Cie bulwersuje to forum poprostu nie sledz go dalej (o ile jest jeszcze cos do powiedzenia na ten temat) zamiast tego jak juz wczesniej napisalas czas ten przeznacz na modlitwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co wypisujecie na tym forum przechodzi wszelkie wyobrażenie o bezdennej głupocie niektórych ludzi;Kamila znałam bardzo dobrze był moim bratankiem i to co wypisujecie na jego temat i tragedii która spotkała cała moją rodzinę nie mieści mi się w głowie,nikt nie zasługuje na śmierć a na pewno nie na taką.do tej pory nie mogę uwierzyć że już go nie ma,że nie przyjedzie,nie wyśle sms-a nie zobaczę jak się uśmiecha,ten komu nie odszedł ktoś bliski nie zrozumie tego co się czuje w tej chwili.więc dajcie już święty spokój.nieważne czy jeżdził szybko czy nie ,gdyby zabijali sie wszyscy szybko jeżdżący to nie było by już żadnych kierowców,widocznie tak miało być i nie ma tu niczyjej winy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam wszystkich którzy znali Kamila niech pamięć o nim pozostanie w Was,wiecie jaki był i to co wypisują o nim ludzie kompletnie obcy nie warte jest żadnego komentarza,jeszcze raz pozdrawiam i dziękuje za pamięć o Kamilu w imieniu jego rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*][*] niedawno byl w suchorzowie okropny wypadek z fiata 126 p nie zostalo nic oprucz kupy zlomu wogule nie bylo to podobne do "malucha"[*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu macie strone z wypadkiem w suchorzowie[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/artic...=73323832477953
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulapozdro napisał:
Hmnn moim zdaniem ta trasa jest nie taka jak 3eba powinni tam postawic radar albo co innego.... bo ile osob juz tam zginelo co roku jest po kilka wypadkow i dlaczego natej trasie wlasnie ??? ona jest dla mnie przekleta i nie nawidze tej trasy najczestrzym powodem jest predkosc!! wyobrazam sobie jak sie czuje rodzina kamila bo mnie dotknelo tez to samo tez utracilam na tej trasie kogos bliskiego kto wie o co chodzi to napewno sie domysli kto pisze....(
Jak ludzie jeżdżą szybko, nieostrożnie to wycięcie drzew i postawienie radarów nic nie pomoże! trzeba zmienić nastawienie kierowców to wtedy będzie mniej wypadków. A na prostych drogach ludzie się najbardziej rozpędzają bo "przecież jest prosta" i wypadają z drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
songo25 ja i mikol nie jesteśmy tą samą osobą ja nic do ciebie nie mam ale jeśli naprawde chcesz kogoś wyzywać to nie tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak w rzechu = to co widac na zdjeciu. Wkrotce wszystkie buraki tak skoncza,dobrze ze zabil tylko siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...